Palivové dříví Opava Oblíbené

Palivové dříví Opava - levné palivové dříví pro Opavu: Provádíme: prodej štípaného dříví v Opavě, prodej dříví formou metrových kulatin, prodej dříví pro Opavu ve formě odkorů, úukajů odkrojů, prodej palivového dříví na zátop. Prodej levného palivového dříví Opava naleznete na našich stránkách věnujícím se akcím na adrese: http://www.palivovedrevoopava.cz/levne-palivove-drevo-drevene-brikety-a-uhli - mnohdy se zde dá narazit na nelevnější palivové dříví Opava. Provádíme prodej palivového dříví v Opavě jak tvrdého, tak měkkého - prodej jasanu, buku, smrku, olše, břízy, buku a dalších Rovněž provádíme prodej krbového dříví Opava - břízy a buku o velikostech 25,33,50,100cm - prodej štípaného dříví. Sledujte veškeré informace ohledně prodej palivového dříví na adrese http://www.palivovedrevoopava.cz

Podrobnosti

 • Adresa
  Opava, , 74707
 • E-mail
 • WWW
 • Cena
  0 Kč
 • Zobrazení
  136144
 • Vloženo

Poloha na mapě

Co vykupujeme

Provádíme: výkup tvrdokovu, výkup slinutého karbidu, výkup tvrdokovového kalu, výkup slinutých karbidů, výkup tk sk plátků, výkup břitových destiček, výkup tvrdokovových výrobků, výkup tvrdokovových pájek - důlních a cestovních špiček, výkup veškerých materiálů s obsahem wolframu, molybdenu a cobaltu.

Místa výkupu:

Materiály můžeme vykoupit téměř kdekoliv, společnost vlastní mobilní provozovny, které umožní odkoupit materiál přímo u vás.

Výkupní cena

Tvrdokov - výkupní ceny - pro upřesnění ceny, nás prosím kontaktujte v sekci kontakty.
HSS - rychlořezná ocel - ceny dle obsahu W, Co, Mo


302 Found

Found

The document has moved here.

bazar přidat inzerát zdarma