Výkup slinutého karbidu, výkup tvrdokovuCo je to tvrdokov?

Slinutý karbid, neboli tvrdokov, je materiál, který se používá v nástrojářství. Připevňuje se na ocelové obráběcí nástroje - například na frézy, vrtáky, výstružníky a soustružnické nože.

Nejčastější označení "tvrdokov" tedy charakterizuje výborné vlastnosti tohoto materiálu. Nejčastěji je tento nástrojářský materiál ve strojírenství nazývá jako:

sk a tk plátky, průvlaky z tvrdokovu, břitové destičky, matrice z tvrdokovu, průtahy z tvrdokovu, monolity - frézičky, tvrdokovová jádra, odštěpky z tvrdokovu, vrtáky z tvrdokvovu a tvrdokovové spičky.

vykupujeme veškeré tk sk plátky typu: Pramet, Walter, Boehlerit, Sandvik, Iscar, Seco, Mitsubishi Carbide, Koroloy atd.

Tvrdokov je mnohem tvrdší než dříve užívaná rychlořezná ocel a svou tvrdost si zachovává i při vysoké teplotě. Díky vývoji metalurgického odvětví již není tvrdokov tak křehký a výborně se s ním obrábí ocel.

Tvrdokov - slinute karbidy - cenaTvrdokov je materiál, který se vykupuje k dalšímu zpracování. Jeho cena se neustále pohybuje, stejně jako všechny další kovy a šrot.

Pokud chcete zjistit aktuální cenu tvrdokovu, kontaktujte nás v sekci kontakty

Tvrdokov - slinuté karbidy foto:Fotogalerii části výkupního sortimentu tvrdokovu naleznete na našich stránkách pod tímto odkazem: FOTO TVRDOKOVUCo vykupujeme

Provádíme: výkup tvrdokovu, výkup slinutého karbidu, výkup tvrdokovového kalu, výkup slinutých karbidů, výkup tk sk plátků, výkup břitových destiček, výkup tvrdokovových výrobků, výkup tvrdokovových pájek - důlních a cestovních špiček, výkup veškerých materiálů s obsahem wolframu, molybdenu a cobaltu.

Místa výkupu:

Materiály můžeme vykoupit téměř kdekoliv, společnost vlastní mobilní provozovny, které umožní odkoupit materiál přímo u vás.

Výkupní cena

Tvrdokov - výkupní ceny - pro upřesnění ceny, nás prosím kontaktujte v sekci kontakty.
HSS - rychlořezná ocel - ceny dle obsahu W, Co, Mo


302 Found

Found

The document has moved here.

bazar přidat inzerát zdarma